SET LEGAL PARTNERS Türkiye’de yerli ve yabancı firmalara, kurumlara ve şahıslara hukuki danışmanlık ve dava takip hizmetleri sunan İstanbul’da kurulu bulunan bir hukuk ve danışmanlık bürosudur.

SET LEGAL PARTNERS yerli ve yabancı tüm kurum, kuruluş ve şahısların ihtiyaç ve beklentilerine odaklanarak her türlü hukuki konuda uluslararası kalite standartlarında hukuki hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

SET LEGAL PARTNERS’ın başlıca faaliyet gösterdiği alanlar, Ticaret ve Uluslararası Ticaret Hukuku, İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Fikir ve Sanat Eserleri Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Rekabet Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Miras Hukuku ve Aile Hukuku gibi alanları kapsamaktadır.

SET LEGAL PARTNERS faaliyet alanları gereği çok sayıda yerli ve yabancı şirketleri sözleşmelerin müzakereleri ve uygulanması aşamalarında temsil etmekte ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Büromuz uyuşmazlıkların çözümlenmesi sürecinde ise yerli ve yabancı kurum, kuruluş ve şahıslara uzlaştırıcı avukatlık hizmetlerinin yanı sıra tahkim, uluslararası tahkim ve dava yargılamalarında vekillik hizmetleri sunmaktadır.